Služby

kontakt
kontakt

 Fotokoutek na svatby i párty

V rámci našich fotografických služeb provozujeme zároveň i službu fotokoutku pod značkou CHEESE-BOX. Více informací naleznete na samostatném webu fotokoutku www.cheese-box.cz Službu je možné objednat jak jako doplněk našemu focení či videu, tak i samostatně. V případě objednávky spolu s focením pak poskytujeme z ceny fotokoutku výrazné slevy dle rozsahu focení a pronájmu fotokoutku.

 

Dárkové poukazy na fotografování

Chcete udělat svým blízkým radost a dát jim možnost zvěčnit se na fotografiích dle jejich přání? Nejste si ale jistí, co by od případných fotografií očekávali? Tak jim darujte dárkový poukaz, který je možný zakoupit poukaz k jakémukoliv fotografování z naší nabídky. Máte-li zájem, kontaktujte nás prosím mailem nebo telefonicky, poukazy je pak možné si vyzvednout osobně či je zasíláme poštou na dobírku.

 

 

Prodej a výroba fotoobrazů

Zalíbila se vám některá naše fotografie natolik, že byste ji rádi pověsili na zeď? Tak se na nás obraťte! Z vašich fotografií vyrábíme obrazy individuálně na míru dle vašich potřeb. Výroba v sobě zahrnuje tisk fotografie, laminaci, adjustaci na desku a zarámování obrazu do tenkého kovového rámu Nielsen, který se hodí prakticky do každého interiéru, jelikož je vzhledově neutrální. Dodáváme i obrazy tištěné na plátno taktéž individuálně dle požadovaných velikostí. Ceny jsou individuální dle rozměru fotografie.